Vanaf komend seizoen geniet je op matchdag van de meest verfijnde gastronomie in ‘Saint Guidon by Sir Kwinten’. Het fine-dining restaurant uit Lennik onder leiding van Glenn Verhasselt en Yanick Dehandschutter neemt het roer van het vlaggenschip van het Lotto Park over.
Een toptransfer op culinair vlak voor paars-wit. Saint Guidon, het restaurant in het Lotto Park dat zelf ooit een Michelinster droeg, wordt vanaf dit seizoen overgenomen door Sir Kwinten, het fine-dining concept uit Lennik dat maar liefst twee sterren in ontvangst mocht nemen en een score van 17,5 op 20 ontving van Gault&Millau.
De ruggengraat van Sir Kwinten wordt gevormd door chef Glenn Verhasselt en Yanick Dehandschutter, die in het verleden tal van prijzen als sommelier in ontvangst mocht nemen. Glenn’s keuken wordt gekenmerkt door een selectie van seizoensproducten in hun puurste vorm met een hedendaagse twist. Daarbij staan zuiverheid en productkwaliteit voorop als culinaire speerpunten. Die smaken brengt hij, samen met de ervaring in wijnselectie van Yanick, vanaf dit seizoen naar het Lotto Park.
In het verleden kruisten de wegen van Glenn Verhasselt en RSC Anderlecht al meermaals. Op het CXO Event van het seizoen 2023-2024 kookte de Gault&Millau-chef van het jaar 2025 in het Krekelhof, zijn evenementenlocatie in Pajottegem. In mei 2025 bracht hij een exclusief diner voor de partners van paars-wit op tafel in het Atomium in aanloop naar de bekerfinale.
Boek je tafel bij ‘Saint Guidon by Sir Kwinten’
Met maar liefst 7 restaurants en plaats voor 1.500 culinaire gasten is het Lotto Park dé bestemming voor gastronomie in het Belgische voetbal. Met de komst van ‘Sir Kwinten’ heeft het Park er vanaf 27 augustus dus een trekpleister bij. Op iedere matchdag geniet je er van de perfecte symbiose tussen de unieke en verfijnde gerechten van chef Glenn Verhasselt en de elegante wijnen die sommelier Yanick Dehandschutter zorgvuldig uitkoos.
Nieuw vanaf komend seizoen is dat iedereen kan reserveren in het iconische restaurant van het Lotto Park. Boek dus nu je tafel en geniet voor de wedstrijd tegen Kairat Almaty van de meest verfijnde gastronomie in ‘Saint Guidon by Sir Kwinten’. Reserveren kan tot maandag.
Paars-wit wil Yves Mattagne uitdrukkelijk bedanken voor de samenwerking gedurende de afgelopen drie seizoenen. Hij drukte zijn stempel op de gastronomie die het Park te bieden heeft, zowel in ‘Le Saint Guidon’ als ‘La Table du Chef’.


