Op zaterdagmiddag hebben de RSCA Women op het veld van La Louvière de twaalfde Belgische Beker in hun geschiedenis gewonnen. Ze wonnen met een overtuigende 3-0 van SV Zulte Waregem. Zo behaalde paars-wit de trofee na een felbevochten finale en een prachtig parcours. Een schitterende afsluiter van het seizoen.
Na een overwinning in de achtste finale tegen KVK Ninove (7-0) vormden de KAA Gent Ladies de volgende hindernis in het parcours van de Belgische Beker. In het Lotto Park plaatste Sporting zich vervolgens voor de halve finales door met 2-1 te winnen van KAA Gent.
Die halve finale beloofde een mooie wedstrijd te worden tussen de RSCA Women en Club YLA. De Mauves wonnen deze topaffiche met 2-4 dankzij doelpunten van Andrea Bjarnadóttir, Ștefania Vătafu en Vigdis Kristjánsdóttir (twee maal).
De RSCA Women bereikten zo voor het tweede jaar op rij de finale van de beker. Op het kunstgras van de Easi Arena won onze damesploeg van Essevee dankzij twee doelpunten van Nikki IJzerman en een doelpunt van Luna Vanzeir.
Felicitaties aan de speelsters en de staf voor het behalen van deze mooie prijs.


