Lina Meeuwis keert terug bij RSCA Women

Lina

Oude liefde roest niet. In 2024 trok Lina Meeuwis (22) van paars-wit naar KAA Gent Ladies, waar ze zichzelf wilde ontwikkelen en op zoek ging naar speelminuten. Na twee succesvolle seizoen bij de Buffalo’s, maakt Lina vandaag haar terugkeer bij de RSCA Women.

Lina is een veelzijdige, offensief ingestelde vleugelverdedigster. De linksvoetige speelster is polyvalent, en kan zowel op linksachter als in het hart van de defensie uit de voeten. Ze koppelt haar fysieke kracht aan snelheid en spelinzicht. Daarnaast staat Lina bekend als een speelster met een goede mentaliteit en een harde werkster.

Met haar terugkeer bij RSCA Women wil Lina nu de volgende stap zetten in haar carrière: “Ik denk dat het nodig was voor mezelf om twee jaar geleden te vertrekken. Ik moest mezelf vinden in het voetbal en mezelf naar een hoger niveau tillen. Op dat moment was KAA Gent een goede optie om daar even naartoe te keren. Ik heb daar heel veel ervaring kunnen opdoen, veel kunnen spelen en leren. Nu voel ik dat ik klaar ben om een nieuwe stap omhoog te zetten.”

Welkom thuis, Lina.

Afbeelding
Lina
Afbeelding
Lina
Leestijd: 1 minuut