Jonathan Goisse en Bader El Azzaoui aan de wieg van de RSCA Futsal Academy

RSCA Futsal Academy

Jonathan Goisse en Bader El Azzaoui staan aan de wieg van de oprichting van de RSCA Futsal Academy. Door twee nieuwe gezichten aan te stellen wil de club de nodige stappen ondernemen om de jeugdopleiding naar een nog hoger niveau te tillen.

Jonathan zal de functie van Academy Manager op zich nemen en vooral de dagdagelijkse werking in goede banen leiden. Hij zal zich inzetten voor de strategische ontwikkeling van de academie en zich engageren voor samenwerkingsverbanden en -projecten waar mogelijk. 

Mijn doel? Van de RSCA Futsal Academy de referentie van het Belgische futsal maken, door de beste talenten van de volgende generatie op te leiden”, blikt Jonathan vooruit. 

Bader is geen onbekende binnen de club. Afgelopen seizoen werd hij als jeugdtrainer bij de nog kampioen met de U15 van paars-wit. Hij zal Jonathan ondersteunen in de nieuwe uitdaging en de sportieve leiding van de jeugdreeksen in goede banen leiden. Daarnaast zal hij een duidelijke filosofie en methodiek proberen te integreren. Op die manier wil RSCA Futsal zijn spelers zo goed mogelijk begeleiden in hun parcours naar het hoogste niveau.

Het is een enorme eer om mijn derde seizoen bij RSCA Futsal aan te vatten als Academy Sports Manager. Ik wil de club bedanken voor het vertrouwen dat het in mij stelt. Ik zal al mijn energie, toewijding en passie inzetten voor de ontwikkeling van onze jeugd en de ambities van de club. We hebben een duidelijk doel: streven naar uitmuntendheid, en daarnaast van onze jeugdopleiding een referentie maken op elk niveau”, aldus Bader.

Afbeelding
RSCA Futsal Academy
Leestijd: 2 minuten