RSCA Fan Day op zondag 29/07 van 10u tot 19u

De RSCA Fan Day komt met rasse schreden dichterbij. Op zondag 29 juli 2012 is het opnieuw zover, dan stelt RSC Anderlecht haar deuren open voor haar talrijke fans !

Het Constant Vanden Stock-stadion wordt zoals gewoonlijk opengesteld vanaf 10u tot 19u. Fans - die de verbouwingen van het stadion via rsca.be hebben kunnen volgen - zullen zo ook de volledig vernieuwde VIP en mediaruimte kunnen bezoeken door de gebruikelijke stadiontour te volgen.

Het uur van de officiële ploegvoorstelling en de traditionele handtekeningensessie wordt later bekend gemaakt en zal beslist worden in functie van de loting van de CL-voorronde komende vrijdag 20 juli 2012.

«RSCA & adidas presenteren nieuwe homeshirt 2012-2013 ! Supercup : John van den Brom blikt vooruit ... »

Gerelateerde links

  • Share/Save/Bookmark
Ketjes Club