Jan Polak : Weersomstandigheden voor iedereen gelijk

Anderlecht-middenvelder Jan Polak staat morgen, woensdag 1 december 2010, samen met zijn ploegmaats voor de moeilijke opdracht om punten te pakken op het veld van Zenit Sint-Petersburg. Daarbovenop komt dat het veld er niet perfect bij ligt door de sneeuwval en de vrieskou van de voorbije dagen. "Het is een beetje anders om te spelen, maar we zijn profs en we zullen ons wel aanpassen. Deze weersomstandigheden zijn overigens ook voor onze tegenstander hetzelfde."

Voor Polak zelf zijn deze winterse temperaturen niet nieuw. "Toen ik nog bij het Tsjechische Liberec speelde, kenden we daar ook vaak temperaturen rond de -10, dus nieuw is het niet." Volgens de Tsjech zal de Russische ploeg er woensdag nog eens volledig voor gaan. "Ik denk niet dat ze anders zullen spelen omwille van het feit dat ze de titel op zak hebben en omdat ze al geplaatst zijn voor de volgende ronde van de UEFA Europa League. Ze spelen daarenboven ook nog thuis en verschillende jongens die normaal niet aan spelen toekomen, zullen zich ook willen bewijzen."

In de heenmatch ging Anderlecht voluit zijn kans, maar kreeg na 90 minuten een droge 1-3 om de oren. "Omdat we op eigen veld speelden, probeerden we voluit ons eigen voetbal op de mat te leggen en open te spelen. Maar goed, de wedstrijd woensdag is een ander verhaal. We weten dat zij meer kwaliteit in huis hebben en we hard zullen moeten werken om hier iets te rapen", aldus Polak. "Pas in de laatste wedstrijd zal duidelijk worden hoe de kaarten liggen en wie als tweede zal doorgaan naar de volgende ronde. We moeten er alles aan doen om ons te plaatsen."

«Ariel Jacobs : "Enkel naar onszelf kijken" UEL : Paars-Wit verliest met 3-1 van Zenit »

Gerelateerde links

  • Share/Save/Bookmark
Ketjes Club