Nenad Jestrovic, de spits die jaren geleden het mooie weer maakte in het Astridpark, is vanavond één van de grootste supporters van Paars-Wit. "Ik zal voor altijd supporter blijven van Paars-Wit", aldus Jestro. "Ik had een schitterende relatie met de supporters. Anderlecht is de club die mij het meest gegeven heeft. Ik hoop dat ik hen ook dingen teruggegeven heb. Sporting is de club van mijn hart, nog voor Rode Ster Belgrado."
De Serviër ziet Anderlecht zich ook kwalificeren voor de Champions League. "Anderlecht heeft het warm gehad in de heenmatch, maar toonde dat het de sterkste ploeg was. Boussoufa en Lukaku speelden geen grote match, maar ze waren nuttig en maakten ruimte vrij", aldus de aanvaller. "Wat mij betreft heeft Sporting 90% kans om zich vanavond te plaatsen voor het kampioenenbal. De ploeg moet vooral vermijden een dom doelpunt te slikken en dan zal alles wel goed komen. De spelers zullen vanaf de eerste minuut geconcentreerd aan de aftrap moeten komen. Ik heb vertrouwen : in mijn tijd scoorde Sporting bijna altijd in eigen huis. En dat is nu nog altijd zo."
Zelf zette Jestrovic intussen een punt achter zijn actieve voetbalcarrière. "Na mijn avontuur in Turkije heb ik in januari 2009 bij Metz getekend. Ik scoorde meteen een doelpunt, maar de zes maanden die volgden, verliepen niet zo goed. Ik speelde heel erg weinig. Ik kreeg daarna nog aanbiedingen van Griekenland en andere kleinere kampioenschappen, maar ik vond ze niet interessant genoeg. Ik wou mijn carrière niet op een laag niveau afsluiten en heb er dus een punt achter gezet. Dat was de juiste beslissing."
Spijt van die beslissing heeft hij allerminst. "Ik had geen beter niveau meer kunnen bereiken in mijn carrière. Je mag ook niet vergeten dat ik twee zware blessures heb gekend. Zonder die blessures had ik misschien nog een stap hoger kunnen zetten, maar dat heb je niet in de hand. Dat is nu eenmaal het leven. Uiteindelijk ben ik eerder tevreden over mijn carrière. Eén van de dingen waar ik het meest fier over ben, is dat ik in drie verschillende kampioenschappen topschutter werd : in Servië, in België en in de Verenigde Arabische Emiraten. Ik heb ook gespeeld en gescoord bij de Servische nationale ploeg. Zo slecht is dat toch ook niet ..."
(La Dernière Heure - Benoît Delhauteur)
| « | Aleksandar Ilic : "Anderlecht zal zich kwalificeren" | Play-offs CL : Anderlecht onderuit na strafschoppen | » |
Please login here.

