De 30ste landstitel is een feit ! Na een prachtig seizoen met heel wat fantastische wedstrijden wist Paars-Wit op het veld van de grote titelrivaal Club Brugge de 30ste titel binnen te halen. Meteen komt ook het nieuwe seizoen 2010-2011 met rasse schreden dichterbij. De abonnementsprijzen voor het nieuwe JPL-seizoen zijn intussen ook bekend en variëren van 115 tot 400 euro. De voorrangsperiode voor abonnees loopt van maandag 3 mei tot zaterdag 22 mei 2010. De vrije verkoop gaat van start op maandag 7 juni.
Overzicht data :
- maandag 3 mei tot zaterdag 22 mei 2010 : voorrangsperiode abonnees
- maandag 24 mei tot zaterdag 29 mei 2010 : ticketing gesloten
- dinsdag 1 juni en woensdag 2 juni 2010 : plaatsverandering abonnees
- donderdag 3 juni tot zaterdag 5 juni 2010 : ticketing gesloten
- maandag 7 juni 2010 : start vrije verkoop


! De abonnementen voor het seizoen 2010-2011 zijn enkel geldig voor de reguliere competitie van 15 speeldagen. Nadien worden er aparte mini-abonnementen verkocht voor de play-offs !
De voorrangsperiode voor abonnees start op maandag 3 mei 2010 en loopt tot zaterdag 22 mei 2010. Abonnees die graag van zitje zouden veranderen, kunnen daarvoor terecht op de ticketing van Paars-Wit op dinsdag 1 en woensdag 2 juni 2010.
Hoe een abonnement aankopen ?
Optie 1:
- De abonnee komt naar de ticketing en betaalt met cash of bancontact
- De abonnee ontvangt het nieuwe abonnement meteen
Optie 2:
- Log in op www.ticketingonline.be en volg de stappen
(Betaling: VISA / MASTERCARD / OVERSCHRIJVING)
- Het nieuwe abonnement wordt opgestuurd naar het opgegeven adres
Gelieve er rekening mee te houden dat er voor elke reservatie een apart
e-mailadres moet worden gebruikt
Per abonnement zijn hier volgende kosten aan verbonden:
- prijs abonnement
- € 1 verzendingskosten
- per abonnement € 2,5 servicekosten aangerekend door de provider
Abonnees vinden hun persoonlijke LOGIN en PASWOORD in de mailing die hen toegestuurd zal worden.
Voor alle anderen - ook zij die enkel een mini-abonnement hebben genomen dit seizoen - start de vrije verkoop op maandag 7 juni. Een abonnement bezorgt je dus een groot voordeel: je bent zeker van je zitje, ook voor het volgende seizoen. Bovendien bespaar je heel wat tegenover de prijs van een ticket per wedstrijd ! Ook hebben abonnees voorrang bij de aankoop van tickets voor de Europese wedstrijden en voor de play-offs. En vergeet natuurlijk niet de korting van 10% op alle aankopen in de RSCA Fanshop !
Hoe een abonnement kopen ?
1. Je kan enkel abonnementen aankopen op de ticketingdienst
(cash of bancontact). Openingsuren ticketing : zie info ticketing
2. Je kan geen abonnementen bestellen via www.ticketingonline.be of via overschrijving
3. Telefonisch of per mail reserveren is niet mogelijk
* De abonnementen voor het seizoen 2010-2011 zijn enkel geldig voor de reguliere competitie van 15 speeldagen. Nadien worden er aparte mini-abonnementen verkocht voor de play-offs --- Particulieren kunnen maximaal 1 abonnement per identiteitskaart kopen. Breng dus per abonnement een identiteitskaart mee. Kopies zijn niet toegelaten, de elektronische chip moet kunnen gelezen worden. Voor kinderen jonger dan 12 jaar volstaat naam, adres en geboortedatum. --- Firma’s en zelfstandigen kunnen maximaal 50 abonnementen kopen. Hiervoor zijn de correcte gegevens van de fi rma nodig: Naam, Adres, BTW-nummer en e-mail adres.
** Enkel voor jongeren geboren na 01/01/1995. Deze abonnementen kunnen ook niet mits opleg gebruikt worden door een persoon geboren voor deze datum.
Please login here.

