Een overzicht van de krantencommentaren van maandag 16 januari 2006.
Grégory Pujol scoorde tegen Westerlo zijn eerste doelpunten voor Sporting Anderlecht. "Ik heb al verschillende keren gescoord bij de reserven maar nog niet bij de eerste ploeg", aldus Pujol. "Natuurlijk doen deze doelpunten me plezier maar je mag ook niet vergeten dat het maar een oefenmatch was. Ik heb het gevoel dat ik nu meer vertrouwen krijg. Ik voel me echt goed sinds begin 2006 en ik voel dat ik steeds dichter kom bij een basisplaats. Het moment van de waarheid is de eerste wedstrijd van de herneming, tegen Cercle."
Pujol speelde als enige aanvaller tegen Westerlo. "Ik kan zonder problemen zo spelen maar ik voel me nog beter in een systeem met twee aanvallers omdat ik ervan hou in de ruimte te duiken. Ik zou heel complementair kunnen zijn met Frutos."
Pujol heeft moeilijke maanden achter de rug. "Ik heb mijn kans gekregen tegen Geel, maar dat was een match om zo snel mogelijk te vergeten. Dan heb ik ook gespeeld tegen Betis en dat was ergens een keerpunt voor mij. Daarna speelde ik ook tegen La Louvière en ik blijf er alles aan doen om een plaats in de basiself af te dwingen."
(Benoît Delhauteur)
SudPresse
Gerk, Peersman, Baseggio en Jestrovic zijn vertrokken, veel andere vertrekkers moeten er in januari niet meer verwacht worden. De club vreest nog altijd een offensief voor Wilhelmsson terwijl Ehret verschillende aanbiedingen (Frankrijk, Spanje en Italië waarschijnlijk) bekijkt.
Vandaag staat een training en voorbereiding op de vriendschappelijke galamatch tegen Borussia Mönchengladbach op het programma. Vercauteren hoopt enkele offensieve krachten te recupereren. Iachtchouk (ziek) zou opnieuw fit moeten zijn. En mogelijk ook Mbo die hersteld van een peesblessure. Proto had last van een contractuur aan de kuit maar zou hersteld moeten zijn. Serhat en Frutos moeten zeker forfait geven.
(Jean-Marc Ghéraille)
Nenad Jestrovic scoorde vrijdag al na vier minuten voor Al Ain. Enkele minuten later werd hij wel uitgesloten voor een duwfout. Al wijkt zijn versie van de feiten een beetje af : "De scheidsrechter heeft een beweging gezien terwijl ik de verdediger zelfs niet raak", aldus een woedende Jestro. "Dat irriteert me omdat ik nood heb aan speelminuten. Hoe meer ik terugdenk aan Anderlecht, hoe meer ik denk dat de club een fout heeft gemaakt. Ze hadden me veel beter gehouden want ik had enorm veel zin om hen de titel te schenken."
(Jean-Marc Ghéraille)
| « | Oefenmatch : Anderlecht verplettert Westerlo met 1-6 | Algemene vergadering ASA op maandag 30 januari om 19u30 | » |





